attēls

 Lisa Rankina

 

PRĀTS PĀRSPĒJ  MEDICĪNU

 

 Cena 10 eiro

 

Būt veseliem – mūsu pašu spēkos!

 

 

 

“Ar šo visaptverošo grāmatu Dr. med. Lisa Rankina no jauna iepazīstina mūs ar seno gudrību, ka mūsu pašu spēkos ir būt veseliem,” – tā skan pirmais teikums jaunajā grāmatā, ko izdevis apgāds “Lietusdārzs”. Tas ir Lisas Rankinas darbs “Prāts pārspēj medicīnu”.

Dr. med. Lisa Rankina (Lissa Rankin) ir holistiskās medicīnas ārste, autore, lektore, māksliniece un blogere vietnē lissarankin.com. Ārstes misija ir atveseļot pašu veselības aprūpi, palīdzēt pacientiem uzņemties aktīvāku lomu veselības atgūšanā un mudināt veselības aprūpes sistēmu to atbalstīt un veicināt, nevis tam pretoties. Rankina apmāca un iedrošina ārstus un citus medicīnas profesionāļus TEDx konferencēs, veselības aprūpes konferencēs un citos pasākumos, slimnīcās un savā populārajā blogā. Brīvajā laikā viņa glezno, praktizē jogu un kopā ar vīru un meitu kāpj kalnos Merinas apgabalā, Kalifornijā.

Kas notiek ar ķermeni, kad prāts ir vesels, un kāpēc mēs saslimstam, kad prāts nav vesels?

Piedzīvojusi dziļu krīzi savā ārstes darbā, pat pametusi medicīnu, Lisa Rankina  atkal un atkal atgriezās pie šī jautājuma un dedzīgi meklēja atbildes. Viņa ticēja, ka daudziem tās palīdzēs atgūt veselību vai nesaslimt. 

Šī grāmata atklāj atbilžu meklēšanas ceļu un atradumus. Tā iedalīta trīs daļās.

Pirmajā daļā apgalvots, ka prāts spēj fiziski mainīt ķermeni ar pozitīvu domu un atbalstoša medicīniskā personāla palīdzību.

Otrajā daļā izskaidrots, kā prāts spēj mainīt ķermeņa fizioloģiju, balstoties uz cilvēka izvēlēm dzīvē, ieskaitot attiecības, intīmo dzīvi, darbu. Atklāts, kāda nozīme tam, cik cilvēks ir radošs, kā pavada brīvo laiku, vai viņš ir pesimists vai optimists.

Trešajā daļā sniegts autores izstrādāts labsajūtas veicināšanas modelis un sešu soļu pašizdziedināšanas tehnika.

 

Ar humoru, dvēselisku siltumu un pārliecinošiem pētījumiem Dr. Lisas Rankinas grāmata “Prāts pārspēj medicīnu” sāk dziedināt mūsdienu lielāko brūci – pārtraukto saikni starp prātu, ķermeni un garu. Lai mēs būtu fiziski un emocionāli veseli, ir jāieklausās un jāsadzird mūsu pašu gudrība. Lisa ar savu aizrautību un pieredzi ir lielisks gids šajā ceļojumā.

                                                    Dr. phil. Brenē Brauna

 

 

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi Ilva Priedniece.

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011