attēls

 

 

NOSLĒPUMAINAIS KLEJOTĀJNERVS

 

                                                                  Apgāda cena 10 eiro

 

 

Anna Fergusone ir Austrālijas vadošā garīgās veselības eksperte un trauksmes novēršanas speciāliste. Viņa ir ieguvusi daudzus zinātniskos grādus un izpētījusi dažādas terapeitiskās disciplīnas. Taču neviena no tām Fergusonei nešķita pilnīga, tāpēc viņa izveidoja pati savu pieeju, kurā integrēja vairākas metodes – galvenokārt elpošanas vingrinājumus un polivagālo teoriju.

 

Polivagālā teorija ir saistīta ar klejotājnerva (lat. nervus vagus) lomu organismā. Klejotājnervs ir viens no svarīgākajiem nerviem parasimpātiskajā nervu sistēmā – tas kontrolē ķermeņa automātiskās un neapzinātās funkcijas, piemēram, sirdsdarbību, gremošanu un imūnsistēmas darbību.

 

Grāmata mūs iepazīstina ar simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, kā arī ar klejotājnerva ietekmi uz fizisko un garīgo veselību.

 

Šeit atradīsiet vienkāršus vingrinājumus klejotājnerva stimulēšanai, kas ļaus justies mierīgi un priekpilni. Anna Fergusone māca, kā ieklausīties klejotājnervā un ar tā palīdzību atbrīvoties no trauksmes un pagātnes traumu sekām. Pateicoties autores metodei, ikviens var uztrenēt nervu sistēmu tā, lai   mierīgāk reaģētu uz ikdienas stresu, labāk gulētu un sakārtotu gremošanas sistēmu.

 

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011