attēls

Hetere Modeja

 

ATKLĀJ SAVU IMUNITĀTES TIPU

 

Apgāda cena 10 eiro 

 

Laikā, kad vesels birums jaunu grāmatu cenšas dot atbildes uz pandēmijas laika uzdotajiem jautājumiem, apgāds “Lietusdārzs” pievērš latviešu lasītāja uzmanību cilvēka imunitātes tēmai.

“2020.gadu mēs neaizmirsīsim daudzu iemeslu dēļ. Es, būdama imunoloģe un integrālās un funkcionālās medicīnas eksperte, vienmēr atcerēšos, ka šajā gadā visi sāka runāt par imūnsistēmu,” – tā grāmatu Atklāj savu imunitātes tipu” ievada  Dr. Hetere Modeja (Heather Moday), sertificēta alergoloģe un imunoloģe, kā arī integratīvās un funkcionālās medicīnas ārste. Viņa iekļauta labsajūtas vietnes Mindebodygreen “Collective” 50 labāko ekspertu grupā. Dr. Hetere Modeja sniedz cilvēkiem iespēju atgūt veselību, izmantojot visaptverošas dzīvesveida programmas.

 

Vēl pavisam nesen lielākā daļa cilvēku daudz nedomāja par savu imūnsistēmu vai domāja par to pavirši. Daļēji tāpēc, ka imūnsistēma ir ļoti komplicēta – tā sastāv no neskaitāmām šūnām, receptoriem un ķīmiskajiem informācijas nesējiem. Covid-19 uzbrukums visai pasaulei īsā laikā pievērsa mūsu uzmanību tam, cik būtiska nozīme ir cilvēka imūnsistēmai. Kļuva skaidri redzams, ka tieši tā neskaitāmos gadījumos izšķir slimnieka dzīvības un nāves jautājumu.

 

Šajā grāmatā Hetere Modeja runā par nelīdzsvarotas imūnsistēmas problēmu un uzsver, ka tieši nelīdzsvarotība (nevis vienmēr tikai vājums!) ir tā īpašība, kas parasti izraisa slimību,hronisku iekaisumu, infekciju, alerģiju un autoimunitāti. Viņas skatījumā lielākajai daļai cilvēku galvenais ir imūnsistēmas līdzsvars.

 

Balstoties uz jaunākajiem zinātnes atklājumiem  un pašas praksē novēroto, autore vēsta,kā imūnsistēmu ietekmē mūsu uzvedība, uzturs, ieradumi un vide. Viņa izstrādājusi četru imūntipu klasifikāciju, tie ir  – gruzdošais, vājais, hiperaktīvais un kļūdainais. Lasītājam ir radīta iespēja, izmantojot testu,  pašam atklāt savu imūntipu un tad rast ceļu uz savas imūnsistēmas līdzsvarošanu, vienkārši sakot – uz savas veselības un visas dzīves uzlabošanu.

 

Lai gan imunitātes izpēte zinātniekiem un praktizējošiem ārstiem izvirza ļoti sarežģītus uzdevumus, Hetere Modeja prot par to pastāstīt vienkāršam lasītājam saprotamā un aizraujošā veidā.

 

Autore uzsver, ka ikkatru dienu tiek atklāti arvien jauni imunitātes noslēpumi. Tas vieš optimismu, taču ne tikai tāpēc, ka zinātnieku sasniegumi šajā jomā ļauj radīt jaunas vakcīnas, zāles un ārstēšanas paņēmienus. Imunitātes iepazīšana var motivēt ikvienu cilvēku darīt kaut ko savas dzīves kvalitātes labā.

 

 

Atkal un atkal esmu pārliecinājusies par cilvēka ķermeņa brīnumaino spēju sevi dziedināt. Un es zinu, ka arī jūs to varat piedzīvot. Jūsu imūnsistēma vēlas jūs aizsargāt, taču, kā uzzināsiet šajā grāmatā, tā var veikt savu darbu tikai ar jūsu atbalstu.

Hetere Modeja

 

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi Līvija Vulfa         .

 

 

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011