attēls

KĀ IZMAINĪT SAVAS SMADZEŅU SHĒMAS

 

                                                                                Apgāda cena 12 eiro


Miljoniem cilvēku visā pasaulē  ilgus gadus pazīst Džo Dispenzas (Joe Dispenza) vārdu un darbus.  Arī daudziem latviešu lasītājiem tie nav sveši. Apgāds “Lietusdārzs” jau izdevis trīs viņa grāmatas, par kurām interese nenoplok:

             Atbrīvojies no ieraduma spēka!

             Tu esi placebo

             Superspēju potenciāls

Tagad apgāds laiž  klajā ceturto grāmatu: “Smadzeņu evolūcija”, ko var uzskatīt par pamatu  viņa turpmākajiem pētījumiem un atklājumiem.

Džo Dispenza, medicīnas zinātņu doktors, gadu desmitiem pētījis cilvēka prātu – kā tas darbojas, kā apgūst informāciju, kāpēc nemitīgi atkārto vienus un tos pašus uzvedības modeļus.  

Šajā grāmatā viņš atklāj, kā gūt kontroli pār savu prātu. Autors  izskaidro, kā domas var radīt ķīmiskās reakcijas, kas veicina cilvēka atkarību no jūtām un paradumiem, arī  tiem, kas  dara nelaimīgu.

Zinot, kā veidojas šie sliktie paradumi, ir iespējams ne tikai izbeigt to atkārtošanos, bet arī pārprogrammēt un attīstīt smadzenes tā, lai tos nomainītu jauni paradumi, kas cilvēkam palīdz būt veselam, radošam, aktīvam, harmoniskam.

Grāmata sniegs vielu pārdomām un ierosmi radošai savas dzīves pārveidei gan tiem, kuri jau iepazinuši šī autora idejas un mācības, gan tiem, kuriem  tās būs jaunums. Šis darbs mudinās domāt, strīdēties, izmēģināt, pārbaudīt, piekrist, nepiekrist, mainīties...

Kvantu fizikas pārstāvis Amits Gosvāmī  grāmatas ievadā lasītāju iedrošina:

“Arī jūs varat izmainīt savas smadzeņu shēmas. Jums piemīt spēja izdarīt šādukvantu izvēli. Mūsu rīcībā vienmēr ir bijuši instrumenti, kas ļauj to paveikt,taču tikai tagad esam sapratuši, kā tos izmantot. Dr. Džo Dispenzas grāmata“Smadzeņu evolūcija” palīdzēs jums izmantot savas spējas izdarīt izvēles un mainīties.”

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi  Dace Vanaga.            .

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011