attēls

Autors: Džo Dispenza

Nosaukums: Atbrīvojies no ieraduma spēka!

Apgāda cena 10 eiro

 

Džo Dispenza ir medicīnas zinātņu doktors, specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā. Viņa aizraujošie pētījumi tulkoti vairāk nekā 20 valodās un palīdzējuši cilvēkiem mainīt domāšanu, izmantojot neirofizioloģijas principus. Džo Dispenza par šo tematu sarakstījis vairākas augsti vērtētas grāmatas, piedalījies televīzijas pārraidēs, vadījis seminārus un veicis daudzus  nozīmīgus pētījumus. Grāmatu “Atbrīvojies no ieraduma spēka!” caurvij pārsteidzoša prasme Rietumu medicīnas zināšanas apvienot ar izsmalcinātām meditācijas tehnikām, kas palīdz prātu padarīt elastīgu un gatavu pārmaiņām.

 

Katru dienu satiekot vienus un tos pašus cilvēkus, darot tos pašus darbus, apmeklējot tās pašas vietas un skatoties uz tām pašām lietām, pazīstamās atmiņas “ieprogrammē” prātu, lai mēs atražotu vienu un to pašu pieredzi. Līdz ar to identitāti sāk noteikt lietas un apstākļi ārpus mums, jo ir viegli identificēties ar apkārtējās pasaules elementiem. Mēs atsvešināmies no sevis, jo sākam līdzināties ārējai videi. Nokļuvuši rutīnas apburtajā lokā, atražojam ne tikai pieredzi, bet arī nemainīgas emocijas un psiholoģiskos stāvokļus.

 

Džo Dispenza grāmatā “Atbrīvojies no ieraduma spēka!” sniedz skaidru un pārbaudītu modeli, kā “pārprogrammēt” savu prātu, lai tas pārstāj būt atkarīgs no  ārējiem faktoriem. Tas ļaus jums iepazīt sevi un veidot personību saskaņā ar vēlmēm, nevis vides noteiktiem apstākļiem. Autora izklāstītā programma ļauj veidot identitāti, izmantojot mūsdienīgākos neirozinātnes pētījumus un laika pārbaudītas meditācijas tehnikas.

 

Džo Dispenza ir paveicis neiespējamo – viņš ir padarījis neirozinātni praktisku un uzskatāmi parādījis, kā atbrīvoties no emociju stingrā tvēriena. Šī rokasgrāmata jums palīdzēs, ja vēlaties pārstāt rīkoties un reaģēt saskaņā ar iepriekš apgūtu paraugu, dodot ceļu jaunai personībai!

Amazon.com

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011