attēls

Autors: Rāmdass

Nosaukums: Atveries mīlestībā

Apgāda cena 10 eiro  

 

Rāmdass – bijušais Hārvarda universitātes pasniedzējs, psiholoģijas doktors, ceļotājs un viens no pasaulē pazīstamākajiem garīgajiem skolotājiem – miljoniem cilvēku visā pasaulē ir atklājis ceļu uz beznosacījumu mīlestību un cilvēka apziņas dzīlēm. Viņa grāmatas ir pārdotas miljoniem eksemplāru lielā tirāžā un tulkotas daudzās pasaules valodās. Viņa lekcijas kļuvušas par neskaitāmu svētceļnieku mērķi un pieturu ceļā uz apskaidrību.

 

Grāmata “Atveries mīlestībā” ir vēstījums par cilvēka ceļu uz atbrīvošanu. Šajā izdevumā Rāmdass iepazīstina ar savu guru Maharadžī, viņa mācībām, beznosacījumu mīlestību un aicinājumu atteikties no pasaulīgajiem kārdinājumiem. “Atveries mīlestībā”  ir krāšņs un niansēts Indijas garīgās dzīves tēlojums, kas pārsteidzošā veidā ļauj iepazīt senās Vēdas, dievības un kultūru, kura ir nostiprinājusi pamatus Austrumu garīgajai pasaulei. Tas ir stāsts par svētajiem un to sekotājiem, gara izaicinājumiem un pārbaudījumiem, drosmi un cilvēka ceļu cauri inkarnāciju līkločiem.

 

Rāmdass izmanto savu pieredzi un stāsta par ceļojumiem uz Indiju, tikšanos ar guru Maharadžī, viņa paveiktajiem brīnumiem un bezgalīgo mīlestību, kas vada tālākā gara attīstībā. “Atveries mīlestībā” ir gan dziļi personīgs, gan visaptverošs vēstījums, kas atver sirdi un prātu. Tas ir stāsts par to, kā sniegt un saņemt mīlestību.


Šī ir grāmata par mūsu planētas vienu no noslēpumainākajiem avatāriem mahatmām, kas pārvarējis laiku un telpu. Nav iespējams izteikt šī skolotāja spēku un žēlsirdību, un to, kā tas var ietekmēt ikvienu cilvēku, kas sirdī ilgojas pēc Dieva. Hārvarda universitātes psiholoģijas profesoram Ričardam Alpertam (Rāmdasam) bija laime pavisam neilgu laiku būt pie šī skolotāja. Grāmatā viņš ikvienam saprotamā veidā izklāsta, kā praktiski tiek pieredzēts apskaidrības stāvoklis un kā šādā stāvoklī tiek uztverta pasaule. Autora sirdī un prātā notikušais ir universālas garīgas transformācijas paraugstunda. Šīs atziņas spēcīgi iedvesmo ikvienu intelektuāli, kurš grib saprast to, kas ir aiz prāta.  Viņa pieredze ir kā garīguma kvintesences rokasgrāmata. Tā obligāti ieteicama tiem Rietumu meklētājiem, kuri grib uzsākt Austrumu filozofijas, jogas un meditācijas prakses. Šīs zināšanas neļaus iekrist seklajos egoisma pseidomācību tīklos. Skolotāja sirds vienmēr gudri palīdzēs pārvarēt šķēršļus ceļā uz apskaidrību.                                                                  

 

Pēteris Kļava, bērnu ārsts,  reanimatologs

 

 

 

Plašāka informācija angļu valodā meklējama autora mājaslapā http://www.ramdass.org/.

 

No angļu valodas tulkojušas Signe Ābola un Dace Saule

Māra Garjāņa vāka dizains

Mīkstie vāki, 272 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011