attēls

Autors: Džesika Ortnere

Nosaukums: Emocionālās atbrīvošanās tehnika

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

Džesika Ortnere ir viena no pēdējo gadu atzītākajām speciālistēm jautājumos, kas saistīti ar svara zaudēšanu, hormonālās darbības un citu organisma sistēmu līdzsvarošanu. Viņas klātienes un tiešsaistes kursi palīdzējuši simtiem tūkstošu cilvēku visā pasaulē ne vien mainīt auguma aprises, bet arī tikt galā ar dažādām psiholoģiskajām problēmām, piemēram, traumatisku pagātnes pieredzi, neveselīgiem ēšanas paradumiem, sliktu paštēlu un citiem sarežģījumiem.

 

Daudzas sievietes uzskata, ka nedrīkst no dzīves sagaidīt kaut ko vairāk, kamēr nebūs mainījušas noteiktas lietas. Nekāda paaugstinājuma darbā bez jaunām prasmēm! Nekādu attiecību bez labas karjeras! Nekādas mīlestības, seksa un laimes, kamēr nebūs zaudēti liekie kilogrami! Džesika Ortnere grāmatā “Emocionālās atbrīvošanās tehnika” piedāvā citu iespēju.

 

Mēs dzīvojam kultūrā, kas ir teju apsēsta ar liekā svara zaudēšanu, tādēļ visi esam dzirdējuši par jaunākajām diētām un līdzekļiem, kas brīnumainā kārtā liks pazust svara problēmām. Taču visai reti svara zaudēšanas programmas pievēršas cēloņiem, kas izraisa svara pieaugumu. Džesika Ortnere sadarbībā ar simtiem nozares speciālistu ir izstrādājusi visaptverošu plānu, kas soli pa solim palīdz līdzsvarot hormonālās sistēmas darbību, ēšanas paradumus, reakciju uz ikdienas stresu un attieksmi pret sportošanu, kā arī skar daudzus citus šķietami ikdienišķus jautājumus, kas ietekmē gan auguma aprises, gan pašsajūtu.

 

Īpaša nozīme šajā programmā pievērsta piesitienu veikšanai pa akupresūras punktiem. Grāmatā “Emocionālās atbrīvošanās tehnika” autore sniedz detalizētu plānu, kā veikt piesitienus, un precīzi skaidro katras darbības un programmas soļa ietekmi uz svaru un paštēlu. Džesika Ortnere atklāj, ka liekos kilogramus ne vienmēr var izskaidrot ar nepareizu ēdienkarti un kustību trūkumu, un piedāvā jaunu risinājumu tiem, kuriem šķiet, ka izmēģināts jau teju viss!

 

Tik daudzi domā, ka būtu laimīgi, ja spētu atbrīvoties no dažiem liekiem kilogramiem…

Bet varbūt tas ir nepareizs pieņēmums? Varbūt svars ir nevis mūsu nelaimju cēlonis, bet gan sekas?

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga


Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011