attēls

Autors: Brūss Liptons
Nosaukums: Ticības bioloģija. Šūnu pasaules noslēpumi

Cena: prece šobrīd nav pieejama

 

Brūss Liptons ir viens no šūnu bioloģijas celmlaužiem, kura darbs zinātniekiem visā pasaulē licis pārvērtēt līdzšinējos atklājumus molekulārajā bioloģijā, gēnu inženierijā un citās nozarēs. Bioloģijas zinātņu doktora Brūsa Liptona grāmata “Ticības bioloģija” ilgi atradās laikraksta The New York Times visvairāk pirkto izdevumu sarakstā. 2006. gadā tā atzīta par gada labāko zinātnes sasniegumiem veltīto grāmatu.
Gadu desmitiem tika pieņemts, ka cilvēka smadzenes un DNS ietekmē itin visu, kas saistīts ar personību. Brūsa Liptona sensacionālais darbs sacēla īstu vētru zinātnieku aprindās: tas pierādīja, ka ārējā vide spēj ietekmēt cilvēka šūnu rīcību un fizioloģiju, ieslēdzot un izslēdzot gēnus. Viņa pētījumi kļuva par pamatu vienai no mūsdienu svarīgākajām pētniecības jomām, proti, epiģenētikas zinātnei.Grāmatā “Ticības bioloģija” aprakstīti molekulārie ceļi, kas savieno prātu ar ķermeni, ļaujot mūsu domām un uzskatiem ietekmēt ķermeņa funkcijas un procesus. Šis izdevums sniedz atbildes uz daudziem jautājumiem ne vien par dzīvības rašanos, bet arī tās fizioloģiskajiem procesiem un vietu mūsdienu pasaulē.

 

Lieliska grāmata! Brūss Liptons piedāvā neko vairāk vai mazāk kā ilgi meklēto trūkstošo saistību starp dzīvību un apziņu. Esmu nešaubīgi pārliecināts, ka “Ticības bioloģija” kļūs par mūsu tūkstošgades zinātnes stūrakmeni.

Gregs Bradens

 

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 200 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011