attēls

Autors: Ričards Rors

Nosaukums: Kritiens augšup

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

Franciskāņu mūks Ričards Rors ir visā pasaulē augstu vērtēts garīgais skolotājs.  Daudzu tautu lasītāji izmanto viņa ekumēnisko mācību par eneagrammu un garīgo pilnveidi, lai neapmaldītos laicīgās dzīves labirintos un šķēršļos. Autora darbi ir patiesi un neizpušķoti, tie neslēpjas aiz institucionalizētās kristietības sienām un uzrunā lasītājus dziļi personīgi.

 

Grāmatā “Kritiens augšup” Ričards Rors palīdz izprast, ko nozīmē divi dzīves posmi un kādi uzdevumi katrā no tiem jāveic. Pusmūžu un dzīves nogali bieži saista tikai ar novecošanu, veselības problēmām un atvadām no dzīves, taču autors atklāj pretējo. Viņš dod padomus, kā uztvert un arī pārdzīvot ciešanas, neveiksmes un izaicinājumus. Skolotājs arī parāda, kā mācīties no kļūdām un laicīgās dzīves nelaimēm, lai pēc šķietamā “kritiena” jūs patiesībā būtu pacēlušies daudz augstāk.

 

Ar šo spēcinošo vēstījumu Ričards Rors aicina ar prieku doties dzīves otrā posma ceļojumā. Viņš nemudina novērsties no laicīgajiem pienākumiem, darba un citiem ikdienas izaicinājumiem. Tieši otrādi – pamāca, kā tos izmantot savā labā, lai nostiprinātu personīgas un dziļi izjustas attiecības ar Augstāko.

 

 

Lielākajai daļai ir mācīts, ka Dievs mūs mīlēs, ja mainīsimies. Patiesībā Dievs mūs jau mīl, lai mēs spētu mainīties. Tādēļ nebaidieties krist augšup!

Ričards Rors

 

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš

Mīkstie vāki, 144 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011