attēls

Autors: Gregs Bradens
Nosaukums: Savu patiesību meklējot

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

Gandrīz 30 gadus Gregs Bradens tālos kalnu ciematos, nomaļos klosteros un aizmirstos rakstos ir pētījis noslēpumainas tradīcijas un skaidrojis to saistību ar mūsdienām. Viņš tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem pētniekiem jomā, kas saista pagātnes viedumu un mūsdienu zinātni. Autora darbi ir tulkoti 38 valodās, par tiem stāstīts televīzijā, arī History Channel,Discovery Channel un National Geographic, runāts radio un spriests universitāšu lekcijās. Grāmata “Savu patiesību meklējot” ir autora jaunākais darbs, kas noderēs ikvienam, kurš meklē veidu, kā atklāt savu īsto potenciālu.

 

Grāmatā “Savu patiesību meklējot” Gregs Bradens aicina atteikties no robežām – zinātnes, reliģijas, aizspriedumu un pieņēmumu uzliktajiem slogiem. Autors mudina pieņemt daudz vispusīgāku pasaules skatījumu, apvienojot sen aizmirstas zināšanas, kuras saglabājušās vien nomaļākajās un civilizācijas neskartākajās pasaules vietās, ar mūsdienu zinātnes drosmīgākajiem sasniegumiem. Šis darbs ir neparasts vēstījums, kas ne vien atklās Khambhātas līča Indijā, Gobekli Tepes Turcijā un Maču Pikču Peru mūžsenos noslēpumus un glabātās zināšanas, bet arī skaidros, kā šīs aizvēsturiskās gudrības saistās ar cilvēka iekšējo pasauli un spējām.

Ceļojumā pa aizmirstajām un vienlaikus tik nozīmīgajām pasaules vietām lasītājs iegūs pavisam jaunu skatījumu – brīvu no ikdienas ierobežojumiem, konfliktiem un krīzēm. Citādais skatījums ne vien sniegs zināšanas par pasaules līdzšinējo attīstību un jaunāko civilizācijas pētījumu nozīmi, bet arī ļaus izprast pašiem savas spējas un atrast ikvienā no mums snaudošo mieru, enerģiju un gudrību.

 

Gregs Bradens ir neparasts zinātnieks, domātājs un akadēmiķis, kurš spēj ne vien uzrunāt mūsu prātu, bet arī atmodināt mūsos sirds gudrību.

Dīpaks Čopra

 

 

No angļu valodas tulkojis Vilis Kasims.

Mīkstie vāki, 256 lapaspuses

 

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011