attēls

Autore: Kristiāna Nortrapa

Nosaukums: Dzīvot vieglāk

Cena: EUR 10.00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Grāmatā “Dzīvot vieglāk” medicīnas doktore, sieviešu veselības speciāliste Kristiāna Nortrapa sniedz  konkrētus  un pārliecinošus padomus,  kā uzturēt veselību, vitalitāti un harmoniju visās dzīves jomās.

                                                                                        

Autore aicina iepazīt sievietes ķermeņa iedzimto gudrību, kas ir cieši saistīta ar fizisko veselību un to būtiski ietekmē. Pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem, viņa izvērtē  lielākos fiziskos un garīgos pārbaudījumus, ar kuriem gandrīz katrs cilvēks kādā dzīves brīdī saskaras, piemēram,  dažādas slimības, sarežģījumus attiecībās, stresu darbā un daudzus citus. Autore piedāvā gan fiziskus, gan garīgus vingrinājumus, kas palīdzēs pārvarēt ikdienas grūtību, vecuma vai kultūras noteiktos ierobežojumus.

 

Autore nevis sniedz mūsdienās tik izplatītos padomus par veselīgu dzīvesveidu un fiziskajām aktivitātēm, bet soli pa solim māca lasītājiem ieklausīties ķermeņa valodā un iepazīt katram savas unikālās vajadzības, lai saskaņotu ķermeņa un gara darbību.

 

Līdzās fiziskās veselības uzlabošanas programmai Kristiāna Nortrapa ierāda prasmes, kā pašam veidot savu  labklājību, pārvarot zemapziņā ieslēpto vainas un kauna izjūtu, kontrolējot ego izpausmes un tieši sazinoties ar dievišķo.

 

Izmantojot jaunākos epiģenētikas un medicīnas pētījumus un zināšanas, autore lasītājiem sniedz aizraujošu vēstījumu par to, kā aizvadīt veselīgu, laimīgu un svētītu dzīvi.

 

“Pasaule šobrīd atmostas spēcinošai patiesībai: sievietes un meitenes ir nevis problēma, bet gan risinājums!”

Kristiāna Nortrapa

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

 

Mīkstie vāki, 228 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011