attēls

Autors: Džo Dispenza

Nosaukums: Superspēju potenciāls

Apgāda cena 10 eiro

 


Džo Dispenza ir medicīnas zinātņu doktors, specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā. Viņa aizraujošie pētījumi tulkoti vairāk nekā 20 valodās un palīdzējuši cilvēkiem mainīt domāšanu un veselību, izmantojot neirofizioloģijas principus. Džo Dispenza par šo tematu sarakstījis vairākas augsti vērtētas grāmatas, piedalījies televīzijas pārraidēs, vadījis seminārus un veicis daudzus nozīmīgus pētījumus. Latviešu lasītāji jau augstu novērtējuši autora iepriekšējās grāmatas “Atbrīvojies no ieraduma spēka” un “Tu esi placebo”.

 

 

Grāmatas “Superspēju potenciāls” autors, izmantojot savus un citu zinātnieku jaunākos pētījumus, ir radījis praktisku ceļvedi, kas lasītājiem ļauj iepazīt un likt lietā cilvēka enerģijas patieso potenciālu. Džo Dispenza zinātniskos atklājumus savij ar mūžsenām zināšanām, skaidrojot, kā parasti cilvēki var aizvadīt neparastu dzīvi.

 

Autors soli pa solim sniedz zināšanas un pamācības, kā atmodināt prāta patiesās iespējas, lai ietekmētu un mainītu veselību, labklājību, attiecības un citas materiālās pasaules izpausmes. Lasītājiem tiek atklātas dažādas meditācijas un ikdienas prakses, kas palīdzēs veicināt radošās enerģijas plūsmu un panākt koherentu prāta stāvokli, lai apzināti izmainītu smadzeņu ķīmiju un gūtu dziļas transcendentālas pieredzes. Izmantojot autora izstrādātās metodes, lasītāji iemācīsies rūpēties par veselību vai atgūt to, panākt labklājību un veidot mierpilnas un patiesas attiecības ne vien ar sevi, bet arī līdzcilvēkiem.

 

Džo Dispenzas programma aicina paspert soli tālāk par sataustāmo un saredzamo fizisko realitāti un izmantot kvantu lauka nebeidzamās iespējas. Autors grāmatā sniedz daudz praktisku pamācību:

 

• kā noņemt noslēpumainības plīvuru no ķermeņa septiņiem enerģijas centriem un izmantot tos līdzsvara un veselības gūšanai;

• kā atbrīvoties no pagātnes ietekmes, pārprogrammējot savu ķermeni un prātu;

• kā veidot savu realitāti, mērķtiecīgi virzot enerģiju;

• kā skatīt pasauli piecās dimensijās, aizstājot novecojušo trīs dimensiju modeli;

• kā iepazīt un izmantot daudzas organisma sistēmas un ķermeņa orgānus, tostarp epifīzi, lai dziļāk iepazītu realitāti un noskaidrotu savu spēju potenciālu.

 

Mīkstie vāki, 336 lappuses

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011