attēls

 

Autors: Braiens Veiss

Nosaukums: Brīnumi notiek

 

 Cena 10.00 (bez PVN)

 

 

 

Brīnumi attiecas uz visiem

 

Apgāds “Lietusdārzs” laidis klajā grāmatu ar reizē vienkāršu un provocējošu nosaukumu: “Brīnumi notiek”. Šis apgalvojums droši vien rod atbalsi gandrīz visos cilvēkos, un tā ir ļoti atšķirīga. Jā! Nē! Varbūt... Pierādiet! Muļķības! Interesanti... Ej nu, ej! Ej nu sazini... Es arī reiz piedzīvoju!

Grāmatas autors Braiens Veiss (Brian Weiss) līdz apgalvojumam “Brīnumi notiek” nonācis pēc gara ceļa, kurā guvis tam pierādījumus.

Autoram ir grāds ķīmijā un medicīnā, viņš ir strādājis par Psihiatrijas nodaļas vadītāju medicīnas centrā Maiami, sarakstījis vairāk nekā 40 zinātnisku rakstu un grāmatu par psihofarmakoloģiju, smadzeņu ķīmiju un Alcheimera slimību. Reiz hipnozes seansā laikā kādas pacientes pieredze pievērsa viņa uzmanību reinkarnācijai, tā tuvinot Veisu t negaidītiem atklājumiem.

Nu jau vairāk nekā 30 gadu Braiens Veiss nodarbojas ar iepriekšējo dzīvju terapiju un ir sarakstījis ārkārtīgi pieprasītas grāmatas, tostarp latviešu lasītāju iemīļotās “Mīlestība nekad nebeidzas” un “Viņpus laika, kur nemirstība” (“Zvaigzne ABC”).

Paša autora virzība no stingri zinātniskas pasaules uztveres uz ticību brīnumiem ir visai tipiska. To pieredzējuši daudzi, arī kāds cits ārsts, kurš pieteicies Dr. Veisa seminārā tikai tāpēc, ka viņam “jāsavāc tālākizglītības stundas”. Lūk, fragments no viņa vēstījuma: “Pirmajā semināra stundā biju gatavs neatskatīdamies mesties laukā pa durvīm. Pārtraukumā pasūkstījos sievai, bet viņa atteica: “Tev jāsakrāj stundas. Tu jau esi šeit, tu esi samaksājis par veselu nedēļu, būtu muļķīgi visu pamest.” Negribīgi piekritu. Drīz pēc tam doktors Veiss veica grupas regresiju. Jums jāsaprot, ka es aizvēru acis ar izteiktu neticību un piesardzību.Es būtu varējis likt galvu ķīlā, ka manai pretestībai nevajadzētu pieļaut nekādu hipnotisku stāvokli. No visām reizēm, kad savā dzīvē esmu kļūdījies, šī noteikti bija visgrandiozākā.

Acumirklī attapos kādā piekrastes ciematā kā desmit gadus vecs zēns. Mājām bija salmu jumti, pa akmeņainajām un dubļainajām taciņām skraidīja suņi, netālu ganījās zosis, un zāle bija tik zaļa, cik vien var būt.”

Arī daudzi citi ļoti dažādu cilvēku stāsti, kas veido šīs grāmatas pamatu un būtību, apliecina līdzīgu atklāsmi.

Dr. Braiens Veiss savā psihiatra un hipnoterapeita praksē sastapies ar simtiem, pat tūkstošiem cilvēku, kuri nonākuši tādā apziņas stāvoklī, ka spējuši atcerēties savas iepriekšējās dzīves.

Autors uzsver, ka stāstītāju pieredze apstiprina ne tikai iepriekšējo dzīvju fenomenu, bet arī milzīgu garīgo visumu. Viņš apgalvo, ka cilvēku vēstījumi atklāj, kā var tikt izdziedināts gan prāts, gan ķermenis, kā gūt mierinājumu bēdās un uzveikt skumjas. Līdz ar to tie var palīdzēt arī citiem atgūt veselību, labāk izprast pasauli un augt garīgi.

Dr. Veiss pauž pārliecību, ka grāmatā iekļauto stāstītāju piedzīvotais sabalsosies ar lasītāju slēptajām atmiņām par bijušajām dzīvēm, pamodinās zemapziņu un ļaus labāk izprast sevi. Viņš cer, ka pagātnes izpratne būtiski uzlabos daudzu lasītāju tagadni. 

Šis darbs  ieteicams gan tiem, kuriem reinkarnācijas ideja jau ir tuva, gan pilnīgiem skeptiķiem, gan  pārējiem. Brīnumi taču attiecas uz visiem…

 

Grāmatā esmu rakstījis par radniecīgajām dvēselēm, par dzīvi, kas atklājas pēc nāves, par to, cik viss radikāli mainās pēc tikšanās ar pagātni. Stāsti atklāj, kā prāts un ķermenis var tapt dziedēts, kā bēdās var gūt mierinājumu un cerību un kā garīgā pasaule sadarbojas ar fizisko un bagātina to.

                                                                             Braiens Veiss

 

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš.

 

 


Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011