attēls

Autors: Rojs Stemans

Nosaukums: Lielā reinkarnācijas grāmata

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

 

VAI MĒS PĀRDZIMSTAM UZ ZEMES? 


Šīs grāmatas mērķis ir likt iedziļināties divos jautājumos, kurus savu reizi mūžā uzdevis katrs domājošs cilvēks: vai pastāv dzīve pēc nāves un, ja pastāv, vai mēs pārdzimstam uz zemes? Pēdējā pusgadsimta laikā dažādu nozaru pētnieki savākuši milzum daudz materiālu, kas vedina domāt, ka dzīve pēc nāves turpinās un vismaz daļā gadījumu cilvēki piedzimuši no jauna, nezaudējot atmiņas par savu iepriekšējo dzīvi. 

 

Rojs Stemans ir savācis, apkopojis un sagrupējis dažādu tautu un laiku cilvēku liecības par viņu iepriekšējām dzīvēm. Tas ir ārkārtīgi interesants materiāls, kas, kā autors norāda, pieļauj dažādu interpretāciju un izvērtējumu. Rojs Stemans vairāk nekā piecdesmit gadus azartiski pēta un apraksta dažādas paranormālas parādības: NLO, dziedināšanu, pēcnāves saziņu, reinkarnāciju. Viņš aktīvi veido izdevumu Life&Soul Magazine (iepriekš: Reincarnation International). Apkopojis un rūpīgi izvērtējis daudz dažādu faktu un to interpretāciju, autors pats sevi dēvē par  "skeptisku ticētāju".  Viņš dāsni dalās ar savākto informāciju un savām pārdomām par reinkarnāciju un mudina lasītāju paraudzīties uz dzīvi un nāvi no jauna skatupunkta. 


Pēteris Kļava, bērnu ārsts, reanimatologs, grāmatu raksturo tā: 

 

Mēs diemžēl neapzināmies, cik maz mēs apzināmies. Bet tas nav ne labi, ne slikti, iespējams, tā ir Lielās Gribas nepieciešamība. Pienāks laiks, kad ikviens būs iemācījies ieskatīties savā atmodinātajā, apskaidrotajā prātā un uzzināt visu savu kauzālā-cietā diska informāciju par sevi. Tā būs psihotehniska procedūra, ļoti līdzīga tam, kā mēs savos datoros ielūkojamies to saturā. Cilvēka pašapzināšanās būs tik transcendentāla un integrāla, ka zināšana, kas tu biji vai būsi, neizraisīs paranoju, psihotraumu vai aizvainojumu indivīdu prātos, kā tas bieži vien ir mūsdienās. Vienam zināšana ir smaga nasta, citam – dvēseles spārni. Zināt savas reinkarnācijas vēl nenozīmē apzināties realitātes dabu. Mēs nespējam tikt galā ne ar sevi, ne saviem tuviniekiem, kur nu vēl ar savu reinkarnāciju atcerēšanos. Ceru, ka šī ļoti atbildīgā grāmata par reinkarnācijas pētījumiem daudziem psiholoģiski palīdzēs nomierināt savus mutuļojošos prāta ūdeņus un aicinās uzmanīgāk, smalkjūtīgāk veidot attiecības dzīvē, izprotot tās dziļāko jēgas noslēpumu, un mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu.

 

No angļu valodas tulkojusi Velga Vīgante.

Mīkstie vāki, 320 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011