attēls

Mēs varam mainīt savu ģenētisko likteni!

 

Apgāds “Lietusdārzs” izdevis iepriecinoši optimistisku grāmatu, kas mudina lasītāju kļūt par sava ģenētiskā likteņa noteicēju: Altejas S. Hokas darbu “Atveseļošanās DNS līmenī”.

Cena EUR 10.00 

 

Grāmatas autore izmanto jaunākos atklājumus kvantu fizikā, šūnu medicīnā, ģenētikā un apziņas pētījumos, kā arī pašas pieredzi nopietnu veselības traucējumu ārstēšanā, lai vēstītu, kā varam apzināti ietekmēt savu DNS un pārkodēt to labākai veselībai un daudzsološākam ģenētiskajam liktenim.

 

Detalizēti aprakstot, kā pati izdziedinājusies no audzējiem, organisma saindēšanās, plašiem sistēmiskajiem iekaisumiem un dažādām autoimūnajām slimībām, Alteja S. Hoka lietpratīgi skaidro, kādēļ gēni vien nav vainojami dažādu slimību attīstībā. Autore rāda, kā cilvēka fizioloģija saistās ar iekšējām un ārējām kvantu enerģijām un kā šī mijiedarbība var izraisīt dažādas slimības. Ikviens cilvēks piedzimst ar lielāku vai mazāku risku saslimt ar kādu noteiktu slimību, taču mūsu pieredze un rīcība nosaka, kāda veidā noteikti gēni aktivizējas. Autore veikusi pārsteidzoši plašu zinātnisko izpēti un uzskatāmi skaidro, kā ar apzinātām un mērķtiecīgām darbībām varam koriģēt savu kvantu DNS, kas savukārt maina bioloģisko DNS.

Tiešā veidā strādājot ar enerģētisko informāciju, kas ietekmē to, kā kvantu un bioloģiskā DNS sazinās, varam mainīt gēnu aktivizāciju, pārkodējot bioloģiskās DNS gēnu sekvences, dzēšot slimību ­­­­­­­­­­marķierus un ļaujot ķermenim būt veselam. 

 

Alteja S. Hoka piedāvā lasītājiem pašas pārbaudītus apziņas vingrinājumus, to vidū skaņas un elpošanas, DNS marķieru dzēšanas, enerģētiskās informācijas pārkalibrēšanas un šūnu saziņas vingrinājumus, kas palīdzēs iegūt un saglabāt veselību.

 

Alteja S. Hoka ir dziedniecības speciāliste un skolotāja, kas izglītību un profesionālo pieredzi ieguvusi ne vien akadēmiskajā vidē, bet arī medicīnas pētniecībā un inženierijā. Autores veselības traucējumi iedvesmojuši viņu veikt inovatīvus pētījumus kvantu DNS dziedināšanā un palīdzēt tūkstošiem pacientu izārstēties no smagām slimībām.  

 

No angļu valodas tulkojusi Velga Vīgante.

 

Mīkstie vāki, 200 lpp.

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011