attēls

Autors: Maikls A. Zingers

Nosaukums: Pārlaicīgā dvēsele

 NAV PIEEJAMA

 


Maikls A. Zingers ir akadēmiķis, veiksmīgs uzņēmējs un jogas un meditācijas pasniedzējs. Viņš ir ne vien izstrādājis inovatīvus tehnoloģiju risinājumus medicīnas un citās nozarēs, bet arī nodibinājis jogas un meditācijas centru, kuru katru gadu tūkstošiem dažādu reliģiju cilvēku apmeklē, lai rastu iekšējo mieru. Viņa grāmatas, arī “Pārlaicīgā dvēsele”, ir tulkotas gandrīz divdesmit valodās un ilgstoši atradušās visvairāk lasīto darbu sarakstos.

 

 

Kā būtu, ja jūs spētu atbrīvoties no saviem iekšējiem ierobežojumiem un pārkāpt daudzas šķietami neaizsniedzamas robežas? Ko varat ikdienā darīt, lai panāktu iekšējo mieru un skaidrību? Kas jūs šobrīd šķir no izvirzīto mērķu sasniegšanas? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem grāmatā “Pārlaicīgā dvēsele” sniegtas skaidras un atklātas atbildes.

 

Nav svarīgi, vai šis ir jūsu pirmais mēģinājums izpētīt iekšējo pasauli un dvēseles dzīles vai arī esat veltījuši šim uzdevumam visu dzīvi. Šī grāmata jebkurā gadījumā pilnībā mainīs jūsu attiecības pašiem ar sevi un apkārtējo pasauli. Jūs atklāsiet, ko varat darīt, lai pārtrauktu ierastās domas un emocijas, kas ierobežo apziņas brīvību un iegrožo jūsu gribasspēku. Izmantojot spēcinošas meditācijas un jogas metodes, grāmatas autors atklāj, kā apzinātības izkopšana un atbrīvošanās no iekšējām robežām var palīdzēt mums ne tikai gūt panākumus ikdienas darbos, bet arī izkopt personību un attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī atrast savu vietu pasaulē.

 

Grāmata “Pārlaicīgā dvēsele” palīdz veidot veselīgas attiecības pašiem ar savām domām un emocijām, sniedzot piekļuvi līdz šim neatklātam iekšējās enerģijas avotam. Iespējams, šī ir vienīgā grāmata, kura noteikti jāizlasa, lai saprastu, kas jūs patiesi esat un kā kļūt brīviem no neredzamajiem šķēršļiem jūsu ceļā.

Amazon.com 

 

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš 

Mīkstie vāki, 192 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011