attēls

Autors: Brūss Liptons
Nosaukums: Medusmēneša efekts

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

 

Brūss Liptons ir viens no šūnu bioloģijas celmlaužiem, kura darbs zinātniekiem visā pasaulē licis pārvērtēt līdzšinējos atklājumus molekulārajā bioloģijā, gēnu inženierijā un citās nozarēs. Lasītāji Latvijā jau novērtējuši bioloģijas zinātņu doktora Brūsa Liptona grāmatas “Ticības bioloģija” un “Spontānā evolūcija”. “Medusmēneša efekts” ir zinātnieka jaunākais darbs, kurā iestrādāti šūnu bioloģijas un citu zinātnes nozaru jaunākie atklājumi, trāpīgi padomi un metodes, kā mainīt savu pasaules uztveri, lai uzlabotu attiecības ar līdzcilvēkiem un pieredzētu medusmēneša efektu.

 

Medusmēneša efekts:

svētlaime, kaisle, enerģija un veselība,

kas rodas no bezgalīgas mīlestības. Jūsu dzīve ir tik brīnumaina,

ka nevarat vien sagaidīt nākamo rītu, lai pateicībā Visumam

par savu dzīvību sāktu jaunu dienu.

 

Atsauciet atmiņā savas dzīves lielāko mīlestību – to, kas lika staigāt ar rozā brillēm un vēderā dejot tauriņiem! Jūs jutāt svētlaimi un nebeidzamu enerģiju. Dzīve bija tik pasakaina, ka no sirds izbaudījāt ikkatru mirkli šajā Paradīzē zemes virsū. Tas bija medusmēneša efekts! Diemžēl vairumā gadījumu tas ir īslaicīgs… Un tagad iztēlojieties, ka jūsu spēkos ir panākt, ka šīs brīnumainās emocijas nekad neatstāj jūsu attiecības un piepilda visu dzīvi.

Autors skaidro, ka medusmēneša efekts ir nevis nejaušība, bet gan apzinātas rīcības rezultāts. Grāmata palīdzēs analizēt bijušās un šī brīža attiecības, lai atklātu, kādēļ medusmēneša efekts uzplaucis un ar laiku pagaisis, kā arī iedrošinās un iedvesmos jaunai pieredzei. Izmantojot zinātnieka darbā gūto pieredzi un daudzas garīgas un filozofiskas atklāsmes, Brūss Liptons apvieno mīlestības izpratni no kvantu fizikas, bioķīmijas un psiholoģijas viedokļa un sniedz skaidrus padomus, kā veidot ilgtspējīgas un patiesu jūtu cauraustas attiecības.

No angļu valodas tulkojusi Dace Saule.

 

Mīkstie vāki, 144 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011