attēls

Autors: Pims van Lommels

Nosaukums: Apziņa viņpus dzīves

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Pims van Lommels ir holandiešu kardiologs, daudzu grāmatu un akadēmisku publikāciju autors. Viņš specializējies jautājumos, kas skar nāvei tuvu pieredzi. Vairākas desmitgades veltījis darbam ar sirds slimību pacientiem, Pims van Lommels kļuvis par vienu no pasaules galvenajiem pētniekiem, kas iedziļinājies saiknē starp cilvēka ķermeni un prātu. Viņa pārsteidzošie atklājumi pilnībā mainījuši izpratni par to, kas ar cilvēku notiek pēc sirdsdarbības apstāšanās. Autora darbi publicēti ne vien vadošajos akadēmiskajos medicīnas žurnālos, bet arī pasaules populārākajos preses izdevumos. Viņa darbu cilvēka apziņas izpētē atzinīgi novērtējuši ārsti, psihologi, garīdznieki un daudzu citu nozaru profesionāļi visā pasaulē.

 

Vai pastāv apziņa viņpus dzīves? Ko cilvēks piedzīvo klīniskās nāves brīdī?

 

Vairāk nekā divdesmit gadus Pims van Lommels meklējis atbildes uz šiem un citiem jautājumiem saistībā ar nāvei tuvu pieredzi. Viņa pētījumos piedalījušies vairāki tūkstoši pacientu, kas pārcietuši sirdsdarbības apstāšanos.

Dzirdēts daudz stāstu par gaismu tuneļa galā, svētlaimīgu mieru vai pacelšanos virs ķermeņa operāciju zālē. Pims van Lommels sniedz zinātniskus pierādījumus tam, ka nāvei tuva pieredze ir nenoliedzams fenomens, kuru nevar skaidrot ar iztēli, psihozi, halucinācijām vai skābekļa trūkumu smadzenēs. Zinātniskā informācija un pārsteidzošie pacientu stāsti skaidri apliecina, ka apziņa spēj pastāvēt arī ārpus ķermeņa. 

 

Ārsti redz nāvi, bet neko par to negrib zināt.

Zinātnieki zina par nāvi un, tāpat kā 17. gadsimtā, neko nezinot skaidri, pasludina, ka viss ir ķīmija.

Mēs pat nesaprotam, ka patiesībā neko nesaprotam. Pārsvarā tas ir ērti, bet nu jau daudzi apjauš, ka tas ir nožēlojami.

Katra cilvēka Ego aizsargājas ar sava svarīguma un aprobežotības kompleksiem.

Šīm slēptajām intelektuālajām paranojām iemesls ir tikai viens – nezināšana.

Saprast sevi var tikai saprotot  nāvi, ne reliģiozi, bet zinātniski.

Lūk, mūsu rokās ir grāmata, kuras autors atklāj milzīgus izziņas apjomus

šā mums tik nepatīkamā jautājuma izpratnei!

Esmu pieredzējis daudzu bērnu nāvi un ciešanas, un man ir lūgums visiem, jo īpaši ārstiem, zinātniekiem, studentiem: izstudējiet šo grāmatu! Ticu, ka šīs zināšanas sniegs gan intelektuālu gandarījumu, gan garīgu palīdzību ikvienam, jo TAS skar mūs visus…

 

       Pēteris Kļava,

            bērnu reanimatologs

 

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš

Mīkstie vāki, 368 lpp.

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011