attēls

Autori: Stīvens I. Floverss un Kristāla Dona Floversa

Nosaukums: Seksualitātes maģija

Cena: EUR 7,00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Stīvens I. Floverss un Kristāla Dona Floversa

ir savā nozarē atzīti autori, kuru darbi iepazīstina lasītājus ar valdzinošo seksualitātes un BDSM pasauli. Jau vairākas desmitgades abus uzskata par speciālistiem seksualitātes, baudas un sāpju jautājumos. Viņu darbi tulkoti daudzās valodās un sniedz ne vien teorētisku izklāstu, bet arī praktiskus padomus, kā sasniegt seksualitātes augstāko punktu.

 

Mūsdienu pasaulē, kur seksualitāte, erotika un BDSM vairs nav tabu, arvien vairāk cilvēku meklē veidus, kā īstenot savas seksuālās fantāzijas. Šajā grāmatā autori sniedz detalizētu skaidrojumu dažādām BDSM praksēm, kurās apvienota bauda un sāpes, dominēšana un pakļaušanās, garīga un fiziska savienošanās.

 

Grāmatā izklāstītas galvenās sadomazohistiskās seksa metodes un sniegti padomi, kā tās droši un efektīvi izmantot ikdienā. Autori atklāj šādas seksualitātes saknes un filozofiskos aspektus, lai miesiska tuvība pārtaptu par patiesu savienošanos starp diviem cilvēkiem. Tāpat grāmatā aprakstīts šādai praksei nepieciešamais aprīkojums un telpas iekārtojums, ar kura palīdzību visi iesaistītie var īstenot savas apslēptākās fantāzijas.


Grāmata “Seksualitātes maģija” izskaidro sadomazohistisko seksualitāti mūsdienu Rietumu pasaulei saprotamā valodā. Šādas alkas un fantāzijas nereti ir vismazāk saprastais seksualitātes aspekts. Bieži vien to apvij dažādi noslēpumi par aizliegto un nepieņemamo, taču patiesībā šāds dzīvesveids sniedz īstu baudu un tuvību ar mīļoto cilvēku.

Amazon.com

 

No angļu valodas tulkojusi Ilze Jansone

168 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011