attēls

                                                                                                  

Dausons Čērčs

 

NO PRĀTA LĪDZ MATĒRIJAI

 

 

 

   Apgāda cena 10 eiro (bez PVN)

 

 

 

 

Vai pasauli veido mūsu smadzenes?

 

Jauni atklājumi epiģenētikā, neirobioloģijā, elektromagnētismā, psihologijā, kvantu fizikā un citās jomās izvirza arvien jaunus jautājumus par materiālās pasaules attiecībām ar cilvēka domu pasauli.

Apgāds “Lietusdārzs” laidis klajā Dausona Čērča (Dowson Church) grāmatu “No prāta līdz matērijai”, kas atklāj, ka domas var būt apbrīnojami radošas – cilvēka prāts spēj veidot materiālo realitāti.

Zinātni un metafiziku parasti uzskata par pretstatiem: zinātne pēta

matērijas pasauli, toties metafizika tiecas pacelties tai pāri.

Dausons Čērčs uzsver, ka viņš ir reizē mistiķis un zinātnieks. Viņš ir viens no pasaulē pazīstamākajiem epiģenētikas pētniekiem, autoriem un epiģenētiskās medicīnas praktizētājiem. Viņa teorijas un prakse balstīta atzinumā, ka mēs spējam kontrolēt savu DNS, jo tā ir atkarīga ne vien no ārējās vides ietekmēm, bet arī mūsu uzskatiem, emocijām un pārdzīvojumiem. Čērča enerģijas dziedināšanas tehnikas iezīmē jaunu daudzsološu terapeitisko pieeju veselības aprūpē.

Latviešu lasītājam jau labi pazīstams apgāda “Lietusdārzs” izdotais Dausona Čērča darbs “Ģeniālie gēni”, kas atklāj, ka cilvēka prāta stāvoklis un apkārtējā vide var pārrakstīt iedzimto ģenētisko kodu.

 

Grāmatas “No prāta līdz matērijai”centrā ir prāta radošo spēku zinātniskais pamatojums. 

Grāmatā aplūkoti pētījumi, kas soli pa solim parāda, kā tieši prāts veido materiālo formu. To pašu atklāj daudzi stāsti, ko vēstījuši cilvēki, kuri pieredzējuši dažādus gadījumus, kad prāts pārtop matērijā. Medicīna, psiholoģija, sports, bizness, māksla, zinātne – jomas, ar kurām šie stāsti saistīti, ir visdažādākās, cilvēki, kuri tos pauduši, ļoti atšķirīgi.

Dausona Čērča aprakstītais liecina, ka mūsu domas var kļūt par lietām tādos veidos, kas liek mūsu telplaika realitātes audeklam pastiepties.

Šī grāmata ikvienam lasītājam kļūs par ceļvedi, kas atklās, cik viņš var kļūt spēcīgs, ja saskaņoti organizēs savas domas un jūtas. Autors ir gādājis, lai šis darbs būtu ne tikai uztverams ar prātu, bet arī lietojams katram savā dzīvē, padarot to jaukāku.

Grāmatas ievadā pazīstamais autors Džo Dispenza raksta:

“Man ļoti patika lasīt šo grāmatu, jo tā sniedz atbildes uz dažiem

maniem personīgajiem jautājumiem par prāta un materiālās pasaules

attiecībām, kā arī par saikni starp enerģiju un matēriju. Apguvu jaunus jēdzienus, tie man palīdzēja palūkoties uz pasauli citādāk. To lasot, es mainījos.”

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga. 

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011