attēls

Autors: Gregs Bradens
Nosaukums: Dievišķā matrice

Cena: 10.00 eiro

 

Analizējot dažādas senatnes mācības par pasaules uzbūvi, kā arī visjaunākos mūsdienu zinātnes meklējumus, autors pārliecinoši vēsta, ka visa avots ir dievišķā matrice. Pakāpeniski atklājot, ka dievišķajā matricē mēs, cilvēki, esam reizē mākslinieki un audekls, krāsas un otas, viņš mudina lasītāju arvien augstāk novērtēt savu vērtību un iespējas.

Ieguvis lielu prasmi un popularitāti, rakstot laikrakstā New York Times, autors prot vienkārši pastāstīt par sarežģītiem eksperimentiem kvantu fizikā un citās zinātnes jomās, kā arī aizraujoši aprakstīt hopi cilts indiāņu un seno Indijas iedzīvotāju priekšstatus par Visumu. Taču viņa lielākā veiksme saistīta ar spēju bagātīgu informāciju pakļaut emocionālam vēstījumam, kas tieši un silti uzrunā lasītāju. Tāpēc grāmata labi der cilvēka personīgās harmonijas meklējumiem. Vienlaikus autoram rūp visas cilvēces problēmas (globālā sasilšana, kari, slimības utt.), un viņš rāda iespēju, kā tikt ar tām galā.

Darba lielākā vērtība ir spēja lasītājam likt domāt par dienišķā un dievišķā nedalāmību. Turklāt grāmata vieš dzīvesprieku, vairo garīgo spēku, mudina būt aktīviem. Šī ir aizraujoša un pacilājoša lasāmviela tiem, kurus interesē realitātes uzbūves principi un mūsu vieta tajos. Grāmatas lasītājs gūs ierosmi meklēt atbildes uz mūžveciem jautājumiem, kā arī, iespējams, atrast atbildes uz tiem.

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga. Irēnas Lūses mākslinieciskais noformējums.

Mīkstie vāki, 224 lappuses

 

(Pēc lasītāju lūguma izdots papildus metiens.)

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011