attēls

Autors: Džons E. Sarno
Nosaukums: Muguras sāpju ārstēšana. Emociju ietekme uz veselību

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

Džons E. Sarno, medicīnas doktors un pasaulē pazīstama autoritāte hronisku sāpju terapijā, grāmatā “Muguras sāpju ārstēšana” atklāj, kādā veidā apspiestas emocijas ietekmē veselību un bieži izraisa stipras sāpes. Autors iepazīstina ar rūpīgi izstrādātu ārstniecības programmu, kas palīdzēs atbrīvoties ne vien no sāpēm, bet arī bailēm sportot un nodoties citām fiziskajām aktivitātēm.

 
Grāmatā aplūkotā tēma – hroniskas muguras sāpes un to ārstēšanas iespējas – ir ļoti aktuāla laikā, kad daudzi cieš no pārmērīgas spriedzes un neizpaustām emocijām, īpaši dusmām. Autors parāda, cik nozīmīgi ir saprast, kā neatrisināts emocionāls konflikts var izpausties fizisku sāpju veidā. Grāmata būs pirmais solis šī fakta apzināšanā, izpratnē un pieņemšanā. Autora darba pieredzē balstītie secinājumi pārliecina, ka hronisku sāpju sindromu iespējams veiksmīgi ārstēt, palīdzot pacientam saprast, ka muguras sāpes izraisa emocionāli iemesli. Autors iedrošina meklēt palīdzību pie ārsta psihoterapeita, jo lielā daļā hronisko muguras sāpju gadījumu ir nepieciešama tieši šāda palīdzība.

Maija Šetlere, ārste psihoterapeite, RSU Psihosomatiskās medicīnas un Psihoterapijas klīnika


Grāmata “Muguras sāpju ārstēšana” māca nepadoties sāpēm un mudina atklāt apspiestas dusmas, trauksmi un citas emocijas. Autors ne tikai iepazīstina ar iedarbīgu veidu, kā atbrīvoties no veselības problēmām, bet arī sniedz zināšanas par daudzām tradicionāli noteiktām diagnozēm, piemēram, mugurkaula diska trūci, ar kurām daudzreiz kļūdaini tiek skaidrotas sāpes. 

No angļu valodas tulkojis Elviss Ozols. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 176 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011