attēls

Autors: Tenzins Vangjals Rinpoče

Nosaukums: Tibetas miega un sapņu grāmata

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

Tenzins Vangjals Rinpoče ir tibetiešu bon tradīcijas lama un pasaulē pazīstama autoritāte sapņu un miega jogas jautājumos. Autors ir dzimis un izglītojies Indijā, bet dzīves laikā devies uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur vada bon tradīcijas centru, lasa lekcijas un organizē seminārus par zināšanām, kuras tūkstošiem gadu Tibetas kalnos tika turētas noslēpumā. 
Latviešu valodā lielu popularitāti guvis cita ievērojama tibetiešu autora Sogjala Rinpočes darbs “Tibetas dzīvo un mirušo grāmata”, kurā lasītājiem skaidrota cilvēka dzīves un nāves nozīme, kā arī Visuma uzbūves pamatprincipi. “Tibetas miega un sapņu grāmata” turpina atklāt mūžsenos Tibetas budistu noslēpumus, ļaujot katru nakti nodoties dažādām meditācijas praksēm un harmonizēt prātu un emocijas.
Ja katru nakti pazaudējam sevi miegā, kāda gan mums ir cerība saglabāt apziņu nāves brīdī? Vērojiet savu pieredzi miegā un uzzināsiet, ko sagaidīt no nāves! Vērojiet savu pieredzi miegā un uzzināsiet, vai arī nomodā spējat saglabāt nedalītu apziņu!
“Tibetas miega un sapņu grāmatā” ietverti miega un sapņu jogas vingrinājumi, kas ļaus ikvienam lasītājam atklāt nezināmo pasauli, uz kuru ceļojam ikreiz, kad vakarā pirms miega aizveram acis. Šis darbs sniedz praktiskus padomus, kā miegā un nomodā vairot apzināšanos, lai dzīves laikā būtu iespējams sasniegt pilnīgu atbrīvošanos. 

No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 215 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011