attēls

Autores: Donna Geitsa un Linda Šaca

Nosaukums: Cilvēka ekoloģijas diēta

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Mediķi, dziednieki, uztura speciālisti, slimnieki un ļoti daudzi "pārējie" kopš seniem laikiem ir meklējuši veidus, kā atgūt veselību un atjaunot imunitāti, izmantojot ēdienu un ēšanas paradumus. Cilvēka ekoloģijas diēta ir jauna pieeja ikdienas uztura paradumiem. Tā ne vien vēlreiz apliecina, ka tu patiešām esi tas, ko ēd, bet arī sniedz dziļāku izpratni par organisma svarīgākajiem procesiem un ēdiena ietekmi uz veselību. Grāmatas autore soli pa solim palīdz izveidot ēdienkarti, kas kļūst par pamatu dažādu infekciju, iekaisumu, akūtu un hronisku slimību izārstēšanai.

“Cilvēka ekoloģijas diēta” palīdz iegūt zināšanas par cilvēka iekšējo ekosistēmu un sniedz skaidrus padomus, kā uzturēt tās līdzsvaru. Donna Geitsa ar daudziem piemēriem apliecina: lai saglabātu veselību, nav jāizslēdz no ēdienkartes ne piena, ne kādas citas grupas produkti. To iespējams panākt arī ar līdzsvarotiem un pareizi izplānotiem ēšanas paradumiem. Šajā grāmatā atradīsiet ne vien vērtīgus padomus par to, kā pilnveidot savu uzturu, bet arī neparastu un garšīgu ēdienu receptes un gatavošanas ieteikumus.

Donna Geitsa ir uzturvielu speciāliste, kas mācījusies pie labākajiem makrobiotikas skolotājiem, ieguvusi medicīnisko izglītību un veikusi plašus pētījumus par uztura ietekmi uz ķermeni, prātu un garu. Viņas attīstītā Cilvēka ekoloģijas diēta ir palīdzējusi teju miljonam cilvēku novērst imūnsistēmas problēmas un pilnīgi atgūt veselību. Donnu Geitsu jau gadiem ilgi uzskata par vienu no radošākajām uztura speciālistēm, kas savā darbā apvieno Rietumu medicīnas un Austrumu tradicionālās ārstniecības principus.
 

 

Obligātā literatūra ikvienam, kas cīnās ar veselības problēmām vai vienkārši grib uzzināt ko vairāk par holistisku ārstniecību. Lai piemērotu šos principus ikdienas dzīvē, nav jābūt ne veģetārietim, ne gaļēdājam, ne vegānam – Cilvēka ekoloģijas diēta palīdzēs ikvienam.

 Amazon.com
 

 

No angļu valodas tulkojis Vilis Kasims.

Mīkstie vāki, 336 lappuses           

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011