attēls

Autore: Daniels G. Eimens

Nosaukums: Smadzenes izmaina dzīvi

Cena: EUR 10.00 (cena norādīta bez PVN)

 

Grāmatas autors Daniels G. Eimens, medicīnas zinātņu doktors, neiropsihiatrs, vairākas desmitgades veltījis smadzeņu pētījumiem un psiholoģisku problēmu risināšanai. Viņš sarakstījis gandrīz 30 grāmatu par cilvēka smadzeņu darbību un tiek uzskatīts par pasaulē vadošo smadzeņu darbības speciālistu. Viņa psihiatrijas klīnikā veiksmīgi izārstēti simtiem tūkstošu pacientu, kam bijis nepieciešams stiprināt fizisko, garīgo un emocionālo veselību.

 

Autors savā visaptverošajā grāmatā “Smadzenes izmaina dzīvi” pierāda, ka tādi psiholoģiskie stāvokļi kā trauksme, depresija, nomāktība, dusmas, apmātība, nesavaldība, atkarības un daudzi citi ir cieši saistīti ar noteiktu smadzeņu struktūru darbību. Iepriecinoši, ka Daniels G. Eimens piedāvā efektīvu un praksē pārbaudītu “recepti” šo psiholoģisko traucējumu novēršanai.

 

Darbā vai skolā nespējat koncentrēties? Bieži aizsvilstaties dusmās pat bez īsta iemesla? Ciešat no trauksmes vai depresijas? Vai jums bieži ir slikts garastāvoklis? Nespējat atbrīvoties no kāda kaitīga ieraduma? Vai jums ir grūti veidot jaunas attiecības vai iedraudzēties ar citiem cilvēkiem? Bet varbūt pieredzat problēmas ar dzīvesbiedru? Vai pārlieku raizējaties par lielām un mazām lietām un nespējat izmest no prāta kādu domu? Vai pēdējā laikā saskaraties ar atmiņas problēmām?

 

Daniels G. Eimens savā psihiatra praksē ir izstrādājis mērķtiecīgu un niansētu pieeju visu minēto un daudzu citu ikdienas dzīves psiholoģisko traucējumu ārstēšanai. Autors iepazīstina lasītājus ar pārbaudītu un individuālu metodi šo sarežģījumu risināšanā, izmantojot paša izveidoto “četru loku” sistēmu, kurā iekļautas bioloģiskas, psiholoģiskas, sociālas un garīgas ārstēšanas metodes.

 

Autors pierāda, ka itin visus psiholoģiskos traucējumus un sarežģījumus iespējams ārstēt un novērst. Šī grāmata sniedz praktisku ārstniecības plānu gan tiem, kuri paši saskaras ar jebkāda veida problēmām, gan tiem, kuri vēlas palīdzēt saviem tuvākajiem sasniegt pilnu personības potenciālu.

 

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

Mīkstie vāki, 424 lappuses

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011