attēls

Autors: Kristiāna Nortrapa

Nosaukums: Dievietes nenoveco

Cena: EUR 10.00 (cena norādīta bez PVN)

 


Šī grāmata vēsta  par sievišķību un it visu, kas ar to saistīts: veselību, labklājību, attiecībām ar līdzcilvēkiem (īpaši bērniem un vecākiem), seksualitāti, partnerattiecībām, īsi sakot – pilnasinīgu, priekpilnu dzīvi jebkurā mūža posmā.

 

Autore ir pārliecināta: tēlaini izsakoties, katra sieviete ir pārlaicīga dieviete. Viņa mudina lasītājas atbrīvoties no ierastajiem priekšstatiem par laika ietekmi un vecuma noteiktajiem ierobežojumiem.

 

Medicīnas doktore, speciāliste sieviešu veselības jautājumos Kristiāna Nortrapa ir guvusi bagātīgu ārstes pieredzi un to izmanto, lai iedrošinātu sievietes dzīvot pāri laikam.

 

Attiecības, emocijas, veselība, ēdiens, menopauze, kustības, skaistums – šie sievietēm būtiskie jēdzieni atrodami arī šajā izdevumā, taču vēstījums atšķiras no ierastajām žurnālu un grāmatu pamācībām, kā “rīkoties” ar savu ķermeni vai dvēseli. Autore stāstījumu veido tā, lai lasītāju ievirzītu procesā, kas ļauj atklāt savu pārlaicīgās dievietes patību un līdz ar to iegūt brīnišķīgu saskaņu ar visu – attiecībām, emocijām, veselību utt.

 

Te nu jūs esat, krustcelēs, un jums ir jāpieņem lēmums par to, kāda turpmākajos gados būs jūsu dzīve. Tas, ka tagad lasāt šo grāmatu, ir pierādījums tam, ka jūsu iekšējā sakrālā dieviete nu vēlas pārņemt vadību. Es to saku ar lielu pārliecību, jo esmu dzīvojusi gana ilgi, lai zinātu, ka nejaušību vienkārši nav. Ja jūs nopietni nedomātu par pārmaiņām savā pieejā dzīvei, jūs tagad nebūtu kopā ar mani.

 Kristiāna Nortrapa

 

 

Šīs lieliskās grāmatas autore tev piedāvā iespēju mainīt savu apziņu pret dievietes apziņu. Dievietes ir mūžīgi jaunas, vai ne? Dievietes tiek mīlētas, dievietēm ir lieliska pašsajūta un veselība. Dievietēm ir viss, kas nepieciešams, lai dzīvotu lielisku dzīvi. Jaunajam apziņas stāvoklim seko izmaiņas apkārtējā pasaulē!

Maira Gūtmane, cigun instruktore


No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

Mīkstie vāki, 352 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011