attēls

Autors: Robins Kellijs

Nosaukums: Hologrāfiskais cilvēks

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

Robins Kellijs ir medicīnas zinātņu doktors, kas jau vairāk nekā 30 gadus praksē veiksmīgi apvieno Rietumu un Austrumu ārstēšanas tehnikas, kā arī jaunākos zinātnes sasniegumus. Viņa grāmatas guvušas plašu atzinību zinātnieku aprindās, turklāt izdevums "Hologrāfiskais cilvēks" 2011. gadā atzīts par labāko zinātnes sasniegumiem veltīto darbu.

 

Vai cilvēka fiziskais ķermenis patiešām ir veidots no neredzama informācijas lauka? Un vai tas pats lauks veido arī visu mums pazīstamo Visumu, uzturot zināšanas par pagātni un nākotni?  Tā kā esam daļa no šī informācijas lauka, vai varam to ietekmēt, veidojot paši savu nākotni?

 

Robins Kellijs grāmatā "Hologrāfiskais cilvēks" viegli uztveramā valodā atbild uz šiem un daudziem citiem svarīgiem jautājumiem, kuri radušies ikvienam, kas dzirdējis par hologrāfiskā Visuma teoriju. Dziedināšana no attāluma, pēkšņas priekšnojautas, neparedzamie kvantu stāvokļi, apziņas ietekme uz fiziskajām norisēm un epiģenētika  – tie ir tikai daži no tematiem, kurus autors izskaidro ar jaunākajiem zinātnes pierādījumiem. Turpinot Maikla Talbota iesāktos pētījumus grāmatā "Hologrāfiskais Visums", Robins Kellijs pārliecinoši apliecina, ka mums saskatāmā pasaule nepavisam nav tāda, kādu esam to pazinuši līdz šim.


No angļu valodas tulkojis Kristaps Šoriņš.

Mīkstie vāki, 232 lpp


Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011