attēls

Autors: Andreass Morics
Nosaukums: Atmet diētas - sāc dzīvot!

Prece šobrīd nav pieejama

 

Ājurvēdas ārsts Andreass Morics ir pasaulē plaši pazīstams dabiskās ārstniecības un veselīga dzīvesveida popularizētājs. Viņš teju 40 gadus pētījis slimību cēloņus un metodes, kā dabiskā ceļā nostiprināt veselību. Grāmatas autors ir skolojies pie labākajiem dziedniecības speciālistiem Indijā, Japānā, Vācijā un ASV. Viņa darbi tulkoti daudzās valodās, citēti pazīstamos preses izdevumos un palīdzējuši tūkstošiem cilvēku atgūt veselību un dzīvesprieku.

 

Šajā grāmatā Andreass Morics aplūko ķermeņa svaru plašākā veselības un dzīvesveida kontekstā. Autors palīdz izprast daudzus ķermeņa procesus un atrast saistību starp liekajiem kilogramiem un citiem veselības traucējumiem. Viņš uzsver: lai stabilizētu veselību, nav nepieciešami nežēlīgi treniņi un diētas! Svarīgāks ir daudz kas cits: laba pārtika, veselīgs miegs, pareizi atjaunota enerģija, saskaņa ar sevi un citiem.

 

Mūsdienu pasaulē vēlamos rezultātus gribam gūt ātri, tādēļ bieži dzirdam ieteikumus, ka smagi treniņi, stingras diētas un pat medikamenti kādā noteiktā laika sprīdī ļaus samazināt svaru un uzlabot pašsajūtu. Andreass Morics atklāj, kā daudzas pazīstamas ārstniecības un svara samazināšanas metodes patiesībā ietekmē veselību.   Grāmata sniedz satriecošus faktus, kas pierāda daudzu pārtikas un medikamentu ražotāju vainu  dažādu slimību izplatībā. Tikpat pārliecinoši autors vēsta, kā lasītājs,  soli pa solim veicot svarīgas izmaiņas ēdienkartē un citos ikdienas paradumos, var atgūt stipru veselību, slaidu augumu un labu pašsajūtu. Daudz uzmanības veltīts bērnu un pusaudžu kaitīgu ieradumu  analīzei un  paņēmieniem, kā tos nepieļaut vai novērst.

 

No angļu valodas tulkojis Elviss Ozols.

Mīkstie vāki, 184 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011