attēls

Autors: Kristofers K. Germers

Nosaukums: Nepārmet sev!

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Kristofers K. Germers ir praktizējošs klīniskais psihologs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Viņš ir Meditācijas un psihoterapijas institūta dibinātājs, psiholoģijas pasniedzējs Hārvarda Medicīnas skolā un starptautiskās ikgadējās konferences “Meditācija un psihoterapija” organizators. Savā praksē un mācībā Kristofers K. Germers izmanto apzinātībā un iecietībā sakņotu psihoterapiju, kura izstrādāta saskaņā ar mūsdienīgu Rietumu ārstniecību un senām budisma meditācijām.

 

Katru dienu saskaramies ar dažādiem pārdzīvojumiem. Varam bažīties par sasniegumiem darbā, attiecībām ar līdzcilvēkiem, pārdzīvot kādu traģēdiju, baiļoties pirms uzstāšanās auditorijas priekšā vai gluži vienkārši naktī cīnīties ar bezmiegu un domu, ka nākamajā rītā agri paredzēts kas svarīgs. Ikdienas norises un attiecības ar līdzcilvēkiem, arī bērniem, neizbēgami izraisa psiholoģiskas reakcijas. Diemžēl visbiežāk, kad jūtamies satraukti, noskumuši, dusmīgi, sāpināti vai vientuļi, prātā   sarosās paškritiskas un destruktīvas domas, kas ilgtermiņā postoši ietekmē ne vien garīgo un fizisko veselību, bet arī attiecības ar tuvajiem cilvēkiem. Grāmatā “Nepārmet sev!” Kristofers K. Germers soli pa solim māca, kā “apstrādāt” savas emocijas un reakcijas, nezāģējot zarā, uz kura paši sēžam.

 

Mēs visi vairāmies no sāpēm un citām nevēlamām jūtām, taču bieži šajos centienos panākam pretējo. Izmantojot savā ārsta praksē lietotās psihoterapijas metodes un simtgadēm senas budisma meditācijas, Kristofers K. Germers ir izstrādājis visaptverošu pieeju, kā iecietīgi un apzināti pārvarēt šķēršļus, kuri neļauj pieņemt pašiem sevi. Šī izjustā programma palīdzējusi tūkstošiem cilvēku visā pasaulē pārvarēt spējus dusmu uzplūdus, nepacietību, biklumu un citas emocijas, kas gadu desmitiem turējušas savā varā.

 

Obligātā literatūra ikvienam, kas vēlas ielēkt atpakaļ dzīves vilcienā vai vaino sevi par dzīves grūtībām, piemēram, zaudētu darbu, izirušām attiecībām, mazākiem vai lielākiem ikdienas sarežģījumiem.

Gordons Alans Marlats, Vašingtonas Universitāte

 

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011