attēls

Autors: Brūss Liptons un Stīvs Bērmans
Nosaukums: Spontānā evolūcija

Šobrīd prece nav pieejama

 

 

Brūss Liptons ir viens no šūnu bioloģijas celmlaužiem, kura darbs zinātniekiem visā pasaulē licis pārvērtēt līdzšinējos atklājumus molekulārajā bioloģijā, gēnu inženierijā un citās nozarēs. Lasītāji Latvijā jau novērtējuši bioloģijas zinātņu doktora Brūsa Liptona grāmatu “Ticības bioloģija”, kas 2006. gadā tika atzīta par gada labāko zinātnes sasniegumiem veltīto grāmatu. “Spontānā evolūcija” ir zinātnieka jaunākais darbs, kas ar savu tiešumu, zinātniskajiem datiem un izpratni par garīgajiem procesiem pārsteidzis lasītājus visā pasaulē.


Mēs visi esam dzirdējuši par cilvēkiem, kas brīnumaini atlabst no slimībām. Pieejama informācija par hologrāfiskā Visuma teoriju, kvantu fiziku un citiem mūsdienu zinātnes jaunumiem. Kā tas viss ietekmē mūsdienu pasauli? Pasaulslavenais biologs un epiģenētikas pionieris Brūss Liptons uzskata, ka jaunākie zinātnes sasniegumi apvienojumā ar garīgumu spēj izskaidrot un atrisināt sarežģītākās mūsdienu problēmas! Grāmatā “Spontānā evolūcija” Brūss Liptons, sadarbojoties ar politologu Stīvu Bērmanu, aicina līdzi vēl maz izpētītā bioloģijas un citu zinātnes nozaru teritorijā. Autori liek kritiski apdomāt līdz šim tik pašsaprotamo evolūcijas teoriju, stiprākā izdzīvošanu, DNS patieso nozīmi, saikni starp prātu un ķermeni un daudzus citus ikvienam nozīmīgus jautājumus. 

 

Grāmatas lappusēs uzzināsiet, kā mūsu pieņēmumi par dabu un cilvēka izcelsmi veido ikvienu dzīves aspektu, un noskaidrosiet, kā varat kļūt par aktīvu daļu no visas planētas “imūnsistēmas”. Grāmatas autori atzīst: cilvēce atrodas krustcelēs un nepieciešams noskaidrot planētas atveseļošanās recepti. Izmantojot jaunākos pētījumus un atklājumus, Brūss Liptons un Stīvs Bērmans skaidro, ka izmaiņas pieņēmumos par cilvēka dabu un spējām var aizsākt spontānu evolūciju un pārsteigt ikvienu no mums.

 
“Šī nudien ir sen gaidītā karte, kas palīdzēs atrast ceļu mūsdienu pārbaudījumos! Grāmata “Spontānā evolūcija” ir nevainojams garīguma un nesatricināmas zinātnes apvienojums, tā atbild uz jautājumiem ne vien par jaunākajiem zinātnes sasniegumiem, bet arī par haosu uz politiskās, ekonomiskās un kultūras skatuves. Tiklīdz pilnībā apzināsimies notiekošā kopainu, noskaidrosim, kādas ir mūsu patiesās spēju robežas!”

Gregs Bradens

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

Mīkstie vāki, 440 lapaspuses.

 

 

 

 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011