attēls

Autors: Riks Hansons un Ričards Mendiuss

Nosaukums: Budas noslēpums

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

Buda un citi diženie skolotāji piedzima ar tādām pašām smadzenēm kā mēs. Taču viņu vārdi un darbi pārvērta pasauli! Mūsdienu neiroloģija ir atklājusi, kā domu plūsma izmaina smadzeņu struktūras. Apvienojot jaunākos medicīnas zinātņu atklājumus ar tūkstošiem gadu senām meditācijas praksēm, arī jūs varat pielāgot savas smadzenes un tiekties pretī laimei, mīlestībai un gara spēkam.

 

Grāmatā “Budas noslēpums” stāstīts par jaunākajiem neiroloģijas pētījumiem, kā stimulēt un nostiprināt smadzenes, lai tās spētu nodrošināt pilnvērtīgākas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, dziļāku garīgo dzīvi un lielāku pašpārliecību. Pēc grāmatas izlasīšanas zināsiet, kā smadzenēs aktivizēt miera, prieka un līdzjūtības centrus un sekmīgi stāties pretī ikdienas stresam, dusmām un alkām. Šis darbs ir sarakstīts populārzinātniskā valodā un sniegs jums ikdienā noderīgus līdzekļus, kas palīdzēs izmantot visu smadzeņu potenciālu.

  Šī nav kārtējā pašpalīdzības grāmata! “Budas noslēpums” sniedz iespēju izprast cilvēka “operētājsistēmas” darbības pamatprincipus un apslēptās tendences, lai mēs varētu pieņemt zināšanās pamatotus lēmumus un sāktu dzīvot piepildītāku un līdzjūtīgāku dzīvi. Balstoties uz budisma mūžsenajām zinībām un jaunākajiem neiroloģijas atklājumiem, grāmatas autori sniedz praktiskus padomus, kā izmantot smadzeņu anatomiju savā labā.

Publishers Weekly

 
__________________

Riks Hansons ir medicīnas zinātņu doktors, neiropsihologs un vairāku starptautiski atzītu grāmatu autors. Viņš ar lekcijām uzstājies labākajās pasaules universitātēs, arī Hārvardā, Stenfordā un Oksfordā, un vadījis seminārus populārākajos meditācijas centros. Grāmata “Budas noslēpums” tulkota 22 valodās un atzīta par vienu no neiroloģijas literatūras stūrakmeņiem, kas palīdz izprast smadzeņu uzbūvi un tūkstošiem nemanāmo darbību, kuras norisinās pirms ikviena mūsu lēmuma.

No angļu valodas tulkojusi Dace Saule.

Mīkstie vāki, 240 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011