attēls

Autors: Sāra Gotfrīda

Nosaukums: Hormonu līdzsvara diēta

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

Sāra Gotfrīda ir Hārvarda Medicīnas skolas absolvente, sertificēta ginekoloģe un jogas skolotāja, kas jau vairākas desmitgades veltījusi hormonu pētniecībai. Viņas zinātniskā pieeja, skaidri strukturētais hormonālā līdzsvara atgūšanas plāns un cilvēciskā attieksme ir radījusi būtiskas pārmaiņas hormonu dziedniecībā visā pasaulē. Viņas darbi un padomi ir publicēti grāmatās, interneta vietnēs un populārākajos preses izdevumos pasaulē, arī  Cosmopolitan, The Oprah Magazine, Yoga Journal, Woman’s World un daudzos citos. Sāras Gotfrīdas grāmata “Hormonu dziedniecība” plašu popularitāti ieguvusi arī starp latviešu lasītājiem.

 

Sāra Gotfrīda savā jaunākajā grāmatā “Hormonu līdzsvara diēta” atklāj, kā nieka trīs nedēļās līdzsvarot vielmaiņas hormonus un iegūt nevainojamu svaru, atgūt enerģiju, dzīvesprieku un libido.

 

Cenšoties atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, vien retais iedomājas, ka svars ir cieši saistīts ar hormonālās sistēmas darbību. Mums līdz šim mācīts, ka nevainojamu augumu varam iegūt tikai ar dzelžainu diētu un nogurdinošiem vingrojumiem. Sāras Gotfrīdas jaunākie pētījumi pierāda, ka tas nebūt nav labākais veids, kā atgūt pareizu organisma darbību. Autore izskaidro, kā tādi hormoni kā leptīns, kortizols, insulīns, estrogēns un citi var veicināt lēnāku vielmaiņu un laika gaitā novest pie liekā svara. Sāra Gotfrīda sniedz ne vien zinātnisku pamatojumu saistībai starp hormoniem un ķermeņa aprisēm, bet arī pakāpenisku un detalizētu plānu ar praktiskiem padomiem  hormonālās sistēmas līdzsvarošanai.

 

Autores izstrādātā programma palīdzēs trīs nedēļu laikā atjaunot pareizu vielmaiņas darbību un kaloriju dedzināšanas procesu, līdzsvarojot sadarbību starp hormonālās sistēmas dziedzeriem un receptoriem. Rezultāti ne vien palīdzēs zaudēt lieko svaru un atgūt veselību, bet arī novērsīs slimību risku nākotnē, atjaunos dzīvessparu un liks justies par vairākiem gadiem jaunākiem!

 

“Nesamierinieties ar mūžīgo nogurumu, stresu, aizkaitināmību, liekajiem kilogramiem vai pārāk agrām novecošanas pazīmēm! Sārai Gotfrīdai ir atbildes uz daudziem jūsu jautājumiem, turklāt viņas hormonu līdzsvarošanas programma padarīs ceļu uz labu veselību par īstu piedzīvojumu!”

Amazon.com 


Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011