attēls

Autors: Džims Marss
Nosaukums: Sazvērestība triljonu vērtībā

Cena: Šobrīd prece nav pieejama


Amerikas ekonomika ir sagrauta, tauta dzīvo bailēs un nedrošībā par nākotni... Vai mūsdienu  krīzi radījusi neliela sazvērnieku grupa? Vai tā ieplānota pirms simt gadiem un soli pa solim slepeni  realizēta? Turklāt apzināti virzīta uz visas pasaules pakļaušanu?  Šīs grāmatas pamatos likti lieli un smagi jautājumi.

Džims Marss dēvē  amerikāņus par zombiju nāciju, kuras pārstāvji vairs nespēj domāt, lemt un rīkoties. Liela daļa grāmatas atklāj, kā šādu nāciju var radīt. Blēdīgi banku darījumi, deģenerējoša pārtika un ūdens, zāļu un vakcīnu izmantošana, notrulinoša izglītība – ir daudz līdzekļu un paņēmienu, kas palīdz cilvēkus pārvērst būtnēs, kuras var vienkārši izmantot.

Tikpat plaši un pamatīgi autors parāda, kā zombijus kontrolēt. Vajadzīgi paklausīgi mediji, ar mūsdienu tehniskajām ierīcēm aprīkota ierēdņu armija, jāveido policejiska valsts.

Grāmatai tomēr ir arī  gaišā puse: tajā iezīmēts ceļš, kā zombijus atbrīvot. Atgriešanās pie pamatvērtībām izglītībā, katra cilvēka rūpes par savu veselību, atbildīga un gudra attieksme pret vēlēšanām, arī nevardarbīga nepakļaušanās  −  vai tad tas ir kas neiespējams?

 

Milzums  faktu, citātu, personvārdu šajā darbā cieši saausti ar autora pārliecību par sava skatījuma pareizību.

Vai tā patiešām ir − vai tikai varētu būt? Lasītāja prātam ir dota lieliska iespēja vērtēt un spriest. Lasītājam ir laime nebūt zombijam.

Žurnālists Džims Marss (1943) savus plaši pazīstamos rakstus un grāmatas galvenokārt veltījis dažādām sazvērestībām. Šādā aspektā viņam ir savs viedoklis par Džona Kenedija slepkavību,  citplanētiešiem, 11.septembra notikumiem, slepenām biedrībām utt. 

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011