attēls

 

Autore: Amadeja Morningstāra
Nosaukums: Ājurvēdiskās receptes rietumniekiem. Garšīgi ēdieni labai veselībai

Prece šobrīd nav pieejama

 

Jogas un senās ājurvēdas pasniedzēja Amadeja Morningstāra ir viena no pazīstamākajām  uztura speciālistēm pasaulē. Savā darbā viņa apvienojusi mūsdienu uztura mācības un ājurvēdas ēdiena gatavošanas principus. Autore sniedz iespēju iepazīt un izprast tūkstošiem gadu senas ēdiena gatavošanas tradīcijas, kas ietvertas mūsdienīgās un viegli pagatavojamās receptēs.
Grāmata paver durvis uz mūžsenām zināšanām, kas sniedz izpratni par Senās Indijas dziedināšanas mākslu un māca izmantot tās universālos principus ikvienā virtuvē. Autore ne vien dod iespēju pagatavot daudzus brīnišķīgus ēdienus, bet arī skaidro, kā šīs maltītes pielāgot katra cilvēka vajadzībām. Grāmata ļauj lasītājam noskaidrot savu ķermeņa tipu jeb došu un atklāj, kādi ēdieni, produkti, garšvielas un dzērieni ir tam piemērotākie. Izdevumā atradīsiet brokastīm, pusdienām, launagam, uzkodām un vakariņām piemērotas receptes, kā arī pamācības, kā pagatavot atsvaidzinošus, nomierinošus un uzmundrinošus dzērienus. Amadeja Moringstāra iepazīstina ar mūsdienās populāru pārtikas produktu ietekmi uz ķermeni un prātu, kā arī to saderību ar citiem produktiem un katra cilvēka vajadzībām.
Amadeja Morningstāra atklāj, kā pagatavot garšīgu un dziedinošu ēdienu, kas palīdzēs prātā, ķermenī un dvēselē atgūt līdzsvaru un padarīs ikvienu maltīti par patiesu dzīvības spēku!

No angļu valodas tulkojusi Aija Rusiņa. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 400 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011