attēls

Autors: Dausons Čērčs

Nosaukums: Ģeniālie gēni

Cena:  EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

 

Turpinot to pētījumu virzienu, kuru šūnu biologs Brūss Liptons iesācis savā grāmatā "Ticības bioloģija", Dausons Čērčs darbā “Ģeniālie gēni” sniedz neapgāžamus zinātniskus pierādījumus, ka cilvēka prāta stāvoklis un apkārtējā vide var pārrakstīt iedzimto ģenētisko kodu. Autors piemēro jaunākos epiģenētikas sasniegumus medicīnas nozarei. Viņš ir  viens no pasaulē atzītākajiem epiģenētikas celmlaužiem, kura pētījumi aizsākuši īstu revolūciju medicīnā. Kas ir epiģenētika? Grāmata iepazīstina ar šo jauno nozari: "Epiģenētika pēta avotus, kas kontrolē gēnu aktivizāciju no DNS ārpuses. Tā pēta signālus, kuri ieslēdz un izslēdz gēnus. Daži signāli ir ķīmiski, citi – elektromagnētiski. Daži nāk no organisma iekšējās vides, savukārt citi ir mūsu ķermeņa reakcija uz ārējās vides signāliem."

Dausons Čērčs  pārliecinoši pierāda, ka mēs spējam kontrolēt savu DNS, jo tā ir atkarīga ne vien no ārējās vides ietekmēm, bet arī mūsu uzskatiem, emocijām un pārdzīvojumiem. Viņa enerģijas dziedināšanas tehnikas tiek uzskatītas par mūsdienu progresīvāko terapeitisko pieeju veselības aprūpē. Savā praksē un pētījumos autors  ir pierādījis, ka enerģijas psiholoģija un medicīna spēj palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē. Grāmatā “Ģeniālie gēni” izmantotas daudzas slimību vēstures un pārliecinoši atklāts, ka jaunā epiģenētiskā medicīna spēj ārstēt neskaitāmas hroniskas slimības un traucējošus psiholoģiskos stāvokļus. Dausons Čērčs apliecina, ka gēni patiešām nenosaka mūsu likteni!
Grāmata “Ģeniālie gēni” 2009. gadā tika atzīta par labāko medicīnas sasniegumiem veltīto darbu.


“Ģeniālie gēni” lieliski papildina Brūsa Liptona “Ticības bioloģiju”. Šis nešaubīgi ir viens no jaunāko medicīnas sasniegumu stūrakmeņiem!                                                          

Amazon.com

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

Mīkstie vāki, 376 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011