attēls

Autore: Donna Džeksone Nakazava

Nosaukums: Autoimūnie veselības traucējumi

Prece šobrīd nav  pieejama

 

Donna Džeksone Nakazava ir vairāku apbalvotu medicīnas grāmatu autore. Viņa uzstājas ar lekcijām un semināriem prestižākajās pasaules slimnīcās un universitātēs par tādām  tēmām kā autoimunitāte, dzīvesveida ietekme uz veselību un jaunākās slimību novēršanas metodes. Viņas darbi atklāj izcilus pētījumus veselības nozarē un sniedz skaidrus un detalizētus padomus, kā izsargāties no daudzām mūsdienās izplatītām slimībām.

 

Pasaulē strauji plešas plašumā epidēmija, kas skar devīto daļu sieviešu! Vai iespējams to ierobežot? Kas darāms?

 

            Grāmatā “Autoimūnie veselības traucējumi” autore ne vien izskaidro imūnsistēmas sarežģītos uzdevumus, bet arī sniedz skaidrus padomus, kā izsargāties no teju simt autoiumūnajām slimībām, arī izkaisītās sklerozes, vilkēdes, reimatoīdā artrīta, 1. tipa diabēta, Krona slimības. Uzzināsiet arī to, kā izvairīties no  fibromialģijas un hroniska noguruma sindroma.

            Šīs un daudzas citas autoimūnās slimības ir izplatījušās Rietumu sabiedrībā, cilvēkiem tās nemaz neapzinoties, jo sākuma stadijās to simptomi bieži ir visai ikdienišķi, piemēram, hronisks nogurums, nelielas sāpes, gremošanas traucējumi un tamlīdzīgi. Autore vēsta, kā, jūtoties neveselam, uzdot pareizos jautājumus un kur meklēt īstās atbildes.

 

      Grāmatā ne vien sniegti konkrēti piemēri par cīņu ar slimībām un iespējamām atveseļošanās metodēm, bet arī atklāti jaunākie autoimunitātes pētījumi, sniedzot atbildes uz daudziem līdz šim neatbildētiem jautājumiem.

 

  • Kā ķimikālijas, smagie metāli, vīrusi, ēdienkarte, stress, dzīvesveids un gēni ietekmē autoimūno slimību attīstību?
  • Kādēļ mūsdienu dzīvesveids kopā ar vides ietekmēm ir radījis tik plašu autoimūno slimību epidēmiju?
  • Vai arī alerģijas ir saistītas ar autoimunitāti? Un vai tās iespējams apkarot?
  • Kādēļ tradicionālā medicīna joprojām nespēj iedarbīgi cīnīties pret autoimūnajām slimībām, kas skar tik daudz cilvēku?
  • Kā alternatīvā ārstniecība palīdz novērst autoimūnās slimības?

 

No angļu valodas tulkojusi Dace Saule.

Mīkstie vāki, 264 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011