attēls

Autors: Ričards Rors

Nosaukums: Ar elpu zem ūdens

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN)

 

Franciskāņu mūks Ričards Rors ir visā pasaulē augstu vērtēts garīgais skolotājs.  Daudzu tautu lasītāji izmanto viņa ekumēnisko mācību par eneagrammu un garīgo pilnveidi, lai neapmaldītos laicīgās dzīves labirintos un šķēršļos. Autora darbi ir patiesi un neizpušķoti, tie neslēpjas aiz institucionalizētās kristietības sienām un uzrunā lasītājus dziļi personīgi.

 

Ikvienā no mums slēpjas kāda atkarība. Kad iemācāmies to saskatīt, pieņemt savu vājumu un padoties Dieva spēkam, sākam dziedināt sevi un līdz ar mums arī apkārtējos cilvēkus.

 

Grāmatā “Ar elpu zem ūdens” Ričards Rors divpadsmit skaidros soļos māca, kā ar evaņģēliju palīdzību atbrīvoties no visu veidu atkarībām – gan viegli pamanāmajām, gan apslēptajām. Autors aicina pārdomāt mūsu patiesās attiecības ar Dievu un saskatīt, kā atkarību māktajā kultūrā norobežoties no kārdinošajiem grēkiem. Grāmatā iejūtīgi atklāta cilvēka patiesā daba un nespēks, saskaroties ar ikdienas dzīves pārbaudījumiem un izaicinājumiem. Ričards Rors, pieredzējis un cienīts garīdznieks, stāsta, kā neļauties vilinājumam uzņemties vadību pār savu dzīvi un ļauties Dieva gribai un mācībai. Viņa ieteikumi mudina uz paļāvību, patiesām sirds pārmaiņām un dziļu ticību.  

 

 

Prasme aptvert to, cik patiesībā esam mazi un ikdienišķi, nudien ir dāvana! Bet tikai ar šo dāvanu varam dzīvot bez vajadzības kaut ko pierādīt, sasniegt vai aizsargāt. Tāda brīvība, manuprāt, liecina par patiesi nobriedušu kristietību, jo ticība ir nepieciešama nevis grūtību pārvarēšanai, bet gan izdzīvošanai.

Ričards Rors

 

No angļu valodas tulkojusi Anna Šēfere.

Mīkstie vāki, 168 lapaspuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011