attēls

Autors: Dīns Radins
Nosaukums: Sasaistītie prāti. Kvantu pasaules bezgalīgās iespējas

Cena: Šobrīd prece nav pieejama

 

Vai varam sajust, kas notiek ar tuvajiem cilvēkiem, kaut gan atrodamies tūkstošiem kilometru tālu? Kādēļ dažkārt zinām, kas ir zvanītājs, jau pirms esam pacēluši telefona klausuli? Vai mūsu ikdienišķās priekšnojautas ir nākotnes ziņneši? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem Dīns Radins atbild grāmatā "Sasaistītie prāti"!

Daudzi cilvēki domā, ka psihiskie fenomeni ir lielas dabas dāvanas, savukārt citi tiem netic. Jaunākie zinātnes atklājumi parāda, ka apkārtējā pasaulē pastāv daudzi pārsteidzoši fenomeni, kas ļauj palūkoties uz dzīvi un lietām mums apkārt pavisam citā gaismā.
Dīns Radins grāmatā "Sasaistītie prāti" atklāj telepātijas, gaišredzības, psihokinēzes un daudzu citu mītiem un noslēpumiem apvītu fenomenu patieso dabu. Šajā grāmatā rodamas atbildes uz daudziem jautājumiem par Visumu un to, kādēļ un kādā veidā it viss ir savstarpēji saistīts. Starp elpu aizraujošiem pētījumu, eksperimentu un analīžu aprakstiem atradīsiet atbildes uz daudziem neskaidriem jautājumiem, piemēram, par to, vai patiešām pietiek ar taureņa spārnu vēzienu, lai otrā pasaules malā izraisītu viesuļvētru.

Dīns Radins (1952) ir laboratorijas vadītājs Intelektuālo zinātņu institūtā Kalifornijā ASV. Jau gandrīz divdesmit gadus zinātnieks ir nodarbojies ar psihisko parādību izpēti. Populārais zinātnieks un vairāku grāmatu autors ir strādājis pie slepenas programmas, kuras ietvaros ASV valdības uzdevumā tika pētītas psī parādības. Zinātniskajā darbā iegūtā pieredze un pierādījumi ļāvuši Dīnam Radinam sarakstīt grāmatas, kas visā pasaulē uzskatāmas par parapsiholoģiskajiem bestselleriem.
No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 320 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011