attēls

Autors: Deivids R. Hamiltons
Nosaukums: Domā vesels! Apziņas dziedinošais spēks

Cena: EUR 10,00 (cena norādīta bez PVN) 

 

Autors ieguvis akadēmisko grādu ķīmijā un strādājis zinātnisku darbu farmācijas nozarē. Taču viņa interesi par konkrētu zinātņu iespējām dziedināšanas jomā pārspējusi interese par cilvēka iekšējo spēku iespējām.
Saikne starp apziņu un ķermeni ir viegli pieejams, spēcīgs un ļoti vērtīgs instruments, kas ļauj katram būt noteicējam pār savu dzīvi un vēlmju piepildīšanos. Domas spēks var būtiski ietekmēt un pat mainīt mūsu dzīvi. Šīs grāmatas lappusēs pirmo reizi tik detalizēti izpētīta domas apbrīnojamā ietekme uz veselību.
Savus atzinumus autors balsta daudzu pārsteidzošu medicīnisku eksperimentu aprakstos un grāmatā iekļāvis konkrētu cilvēku stāstus par to, kā viņi izmantojuši domas spēku, lai uzveiktu slimības.
Šajā oriģinālajā grāmatā Deivids R. Hamiltons pēta vizualizācijas, ticības un pozitīvas domāšanas spēku un tā ietekmi uz ķermeni. Ņemot talkā savu jaunradīto kvantu lauka dziedināšanas meditāciju, ar kuras palīdzību iespējams mainīt ķermeni atomu līmenī, autors parāda, kā ar iztēli un domāšanu cilvēks spēj stimulēt sava ķermeņa aizsargspējas un tam piemītošo dziedinošo spēku, lai uzvarētu slimības un sāpes. Grāmata atklāj, kā, apvienojot zinātni ar ticību, var sevi izdziedināt efektīvāk nekā jebkad agrāk.
No angļu valodas tulkojusi Nanete Neimane. Māra Garjāņa vāka dizains.

Mīkstie vāki, 264 lappuses

Grāmatu apgāds Lietusdārzs

Starta ielā 22-12, Rīgā, LV-1006, tālrunis +371 26214327

© Lietusdārzs, 2011